Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LLE24 i etyka, hipokryzja...

Utworzony przez Lotrab, 18 września 2013 r. o 18:24
No i zobacz co radny powiatowy Kuczyński w tej sprawie zrobił? wielkie NIC! Boi się, a może nie dostał pozwolenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński nie rozumie też, że układ polityczny to dla niektórych nie jest całym życiem jak dla niego. Bartol startował nie udało się więcej nie będzie startował. Nie robi z tego problemu - to dla niego nie jest sensem życia jak dla Ciebie. Ciągle to wypominasz. Zapewniam Cię, że ludzie będą ci wypominać twoją porażkę już za rok. Miał być młody i niezależny a co wyszło? haha   Skończ Pan Panie Kuczyński nie zaśmiecaj forum. I jeszcze jedno. Bartol przed kolejnym wpisem nie musi się zastanawiać czy może i nie chodzi się nikogo pytać - JEST NIEZALEŻNY. To dla ciebie obce słowo ale weź słownik i zobacz co to znaczy. Są tacy ludzie uwierz i to cię boli. Są rzeczy ważniejsze od pieniędzy.
Bardzo dobrze napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariuszku z sebastiankiem dzisiaj jest piękna pogoda wskazany spacer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że ktoś wspomni o radnym Fijałkowskim lub Pawlaku i już wściekłość. Ludzie, to jest Polska, każdy ma prawo do krytyki, nie obrażajcie się za to. Oni nie są jakimiś świętymi,a sama strona taka obiektywna, że tylko i wyłącznie promuje radnych wyżej wymienionych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisz bzdur, ta strona promuje wszystkich np. w wypadku głosowań masz wszystkie nazwiska. Nie słyszałam też aby jakiś inny radny oprócz wymienionej dwójki prowadził swój blog. Jeśli jest inaczej wyprowadź mnie proszę z błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak tylko każdą decyzja Rady przedstawiana jest zle. Gdzie to poszanowanie dla demokracji? No ale czego wymagać od człowieka, który na pierwszej stronie portalu zamieszcza zdjęcie totalitarnego dyktatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym jak "dobrze" można przedstawić choćby podwyżkę podatków przeczytasz np. u Kuczyńskiego.   Już doniosłeś o dyktatorze do prokuratury czy tak tylko tutaj będziesz sobie pisał? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym jak "dobrze" można przedstawić choćby podwyżkę podatków przeczytasz np. u Kuczyńskiego.
To może gdzie indziej przeczytam co radni promowani na lle24 czyli pan Pawlak i pan Fijałkowski zrobili, aby przekonać do swoich racji taką większość rady, aby podatków nie podnosić?! Nie sztuką jest głosowanie "przeciw"! Tak głosujecie od początku kadencji! Pokażcie mi wasze dokonania, że do waszych racji chcieliście merytorycznie przekonać większość radnych! Nie jesteście w stanie. Robicie wokół siebie kupę szumu, ale spora częśc wyborców jest na tyle inteligentna że oceni wasze prawdziwe ja oraz to czy waszym celem rzeczywiście jest dobro gminy czy też dobro wasze. Czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj lle24, a dowiesz się wszystkiego. Udało się już niejedno w tym mieście. Radni piszą tez o tym na swoich blogach właśnie dlatego żebyś nie musiał zadawać takich pytań.   No tak sztuką jest głosowanie jak marionetka, zawsze "ZA". Co ty masz w głowie chłopie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy radni nie muszą czytać blogów z jakimiś wypocinami. Na sesjach jakoś jeżyk im odejmuje i tych pomsłow już nie maja.   To jest wrecz bezczelność i pycha tych któzy nazywaja się opozycją. Pomysły zgłaszane na blogach a nie na sesjach. To jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zrozumcie, że Kuczyński atakuje innych bo grunt pod nogami się pali. Nie zrobił nic a o jego wielkiej młodości, niezwiązaniem z układami i niezależności pisał ktoś już wyżej.   On zadaje głupie pytania pomimo, że siedzi na sesji i wszystko notuje. Myśli, że zrobi tu ludziom wodę z mózgu. On dobrze wie jaka jest prawda, ale prawda jest niewygodna więc będzie pisał, że radni nic nie robią itd. A on nawet opozycją nie potrafi być dobrą. Dziś siedzi cały dzień i pisze a był spokój.   Z jakim hasłem teraz ten człowiek pójdzie do wyborów? Z jestem twarzą układu władzy i najbliższym współpracownikiem podwyżkowego burmistrza? Chyba tylko to mu zostało. I dlatego tak się rzuca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy radni nie muszą czytać blogów z jakimiś wypocinami. Na sesjach jakoś jeżyk im odejmuje i tych pomsłow już nie maja.   To jest wrecz bezczelność i pycha tych któzy nazywaja się opozycją. Pomysły zgłaszane na blogach a nie na sesjach. To jest żałosne.
 I dlaczego kłamiesz Kuczyński? I w dodatku robisz te swoje błędy. Radni na sesjach prawie jako jedyni zabierają głos. Są na to dowody w protokołach. Przestań kłamać - nie jesteś dziś w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem prtokoły i widziałem że zabieraja ale bezsensownie i nie ma tam pomysłów i rad dla Burmistrza. Tylko negowanie wszystkiego.   A może Bartol wolałby żeby zamist protokołów z sesji przedstawiać artykuły z jego strony? Tam przecież jest jedna i jedyna prawda o Łęcznej widziana z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż nie zaprzeczasz kim jesteś Panie rzeczniku. Błędy Cie zdradzają. A nagrania też są manipulowane, bo protokoły już kwestionujesz i kłamiesz. Nie na darmo ktoś cie nazwał "kłamczyńskim".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie napisałem, że jestem pracownikiem urzędu? Nie mam nic wspólnego z urzedem tylko widzę, ze portal LLE24 to miejsce manipulacji prawdą i 0 obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie to ty podszywasz się pod właściwego proboszcza i ferdynanda. Wiadomo swoje nazwisko już odpowiednio w Łęcznej rozsławiłeś. Nie mówisz prawdy ale do tego też przyzwyczaiłeś. Daj już spokój Grzesiu wracaj na urzadmiejski24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czujemy się jednymi z Was. Jesteśmy młodzi, energiczni, nie skażeni miejscowymi układami, a jednocześnie z ogromnym doświadczeniem w pracy, także tej społecznej. Po prostu: chce się nam. Pracować dla Was i z Wami."   To już chyba nieaktualne Panie Kuczyński, co ? Oczywiście tu też z błędem napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Siegieda a u Pana to hasło aktualne? Czy też jednak tak nie skażony Pan nie jest jeśli został Pan zgłoszony do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może od razu winny i skazany? Ale się ośmieszasz. Powinieneś mieć zakaz jakiegokolwiek wypowiadania się publicznie bo ośmieszasz ten urząd.   A jak prokuratura umorzy postępowania to co powiesz, że układ i manipulacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co on ma robić, wszyscy się od niego odwrócili i może już tylko na forach pisać. Sam sobie zapracował na taki los. I jeszcze ta żona w mopsie. Brak słów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...